Archiwum | O nas |
Ile kilometrów ma Miłosierdzie?
Mają ambicję stać się największą kampanią filantropijną w Polsce, a za kilka lat dotrzeć na wszystkie kontynenty, do tysiąca miast na całym świecie.
Na razie w ramach kampanii udało się zebrać ponad 4,5 mln zł i zrealizować 185 projektów. „Kilometry Dobra” »
Nowy numer

Oprac. bw

Z kroniki ŚDM

Będzie

DIECEZJA TORUŃSKA – SYJON
Centrum ŚDM w Chełmży zaprasza na warsztaty muzyczne przygotowujące do ŚDM „Droga do Krakowa”. Warsztaty odbędą się w terminie 15-17 kwietnia 2016 r., a zakończą się Mszą św. i koncertem 17 kwietnia br. o godz. 18. w bazylice konkatedralnej pw. Trójcy Świętej w Chełmży. Warsztaty poprowadzi zespół New Life´m!

DIECEZJA BYDGOSKA – GOLGOTA
„Nakarm pingwina, kup rybkę” – pod takim hasłem diecezja bydgoska organizuje zbiórkę pieniędzy, która ma na celu umożliwienie trzem pielgrzymom z Madagaskaru przybycie na ŚDM. Każda parafia zbiera pieniądze na ten cel, m.in. kolportując rybki-breloczki.

ARCHIDIECEZJA WROCŁAWSKA – GALILEA
Od 3 do 16 kwietnia peregrynują po archidiecezji symbole ŚDM. Uroczyste wniesienie krzyża i ikony miało miejsce na Rynku wrocławskim, z tej okazji odbył się m.in. koncert zespołu New Life’m.

Było

ARCHIDIECEZJA WARSZAWSKA – MORIA
Diecezjalni wolontariusze z kościoła akademickiego św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w ramach akcji „Bilet dla Brata” własnoręcznie wykonali ok. 200 kartek świątecznych i przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie uczestnictwa pielgrzymów i wolontariuszy z krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia w ŚDM. Podobne akcje odbyły się w całym kraju.

DIECEZJA RADOMSKA – EMAUS
Wolontariusze Światowych Dni Młodzieży realizują uczynki miłosierdzia w ramach projektu Body & Soul. W marcu realizowali kolejny uczynek miłosierdzia – „nagich przyodziać”. Zebrane ubrania zostały podzielone i dostarczone przed Wielkanocą do najbardziej potrzebujących.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy