Archiwum | O nas |
Dobry przekaz
Z ks. Andrzejem Daniewiczem SAC, wokalistą, gitarzystą, pianistą i liderem zespołu La Pallotina rozmawia Rafał Węglewski »
Nowy numer

„Mój dar dla Matki Bożej”

Czy Maryja króluje w twoim życiu?
Co chciałbyś Jej podarować? Jaką cząstkę siebie?
Czy doświadczasz Jej opieki?

Zapraszamy do udziału w adwentowym konkursie plastycznym na temat: „Mój dar dla Matki Bożej”.

Konkurs wpisuje się w obchody ogłoszonego przez Senat RP Roku Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Korony Polskiej w 300. rocznicę tego wydarzenia. Jego temat łączy się także z inicjatywą ojców paulinów „Żywa Korona Maryi”. Szerszej inspiracji do realizacji tematu można szukać w materiałach informacyjnych na temat inicjatywy „Żywa Korona Maryi”, które są publikowane na łamach „Niedzieli” oraz na stronie internetowej klasztoru jasnogórskiego.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z Polski i zagranicy, w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych – klasy I-III i klasy IV-VI, uczniowie gimnazjów, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Co trzeba zrobić?

• Wykonać pracę plastyczną zainspirowaną tematem konkursu. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 5 prac plastycznych w formacie A4, A3 lub A2, jedną z technik: malarstwo, rysunek, kolaż, grafika. Każda praca musi być opisana naklejoną na odwrocie informacją zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek, klasę i rodzaj szkoły, dokładny adres zamieszkania z kodem pocztowym, telefon kontaktowy i adres e-mail.

• Prace należy przysłać lub dostarczyć osobiście do redakcji w terminie do 8 stycznia 2017 r. (ważna jest data stempla pocztowego).

• Wyniki zostaną opublikowane na łamach „Niedzieli” w numerze z datą 26 lutego 2017 r. oraz – w tym samym czasie – na stronie internetowej: www.niedziela.pl .

Zwycięzcy zostaną obdarowani cennymi nagrodami książkowymi, a ich prace będą pokazane na wystawie na Jasnej Górze.

Nasz adres: Tygodnik Katolicki „Niedziela”, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa

Z pełnym regulaminem można się zapoznać na stronie: www.niedziela.pl , korzystając z zamieszczonego obok kodu.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy