Archiwum | O nas |
Obejrzyj – zanim weźmiesz
„Nudne filmiki o narkotykach” wcale nudne nie są, obrazowo pokazują, co może stać się z tym, kto z pozoru niewinnie zaczyna zabawę z używkami »
Nowy numer

Ogólnopolski konkurs „Moje Rozstanie z Kanapą”

Znalazłeś już sposób na porzucenie kanapy?
Zmieniłeś ją na wygodne buty?
Ten KONKURS jest dla ciebie!

Nakręć telefonem komórkowym film o swoim rozstaniu z kanapą i wygraj wycieczkę do Rzymu dla dwóch osób. Nieważne, czy rozstałeś się z kanapą miesiąc temu, czy przed 30 laty. Ważne, że nie zgodziłeś się na marazm w swoim życiu i założyłeś buty, które zaprowadziły cię na kraniec twojego świata. Ważne, że usłyszałeś słowa ostatnich papieży, którzy w młodych pokładali nadzieję. Kiedy to się wydarzyło? W jakich okolicznościach? Co usłyszałeś? Jak wyglądają twoje buty?

Konkurs adresowany jest do wszystkich młodych duchem ludzi, którzy ukończyli 15. rok życia, a pod wpływem Światowych Dni Młodzieży, pielgrzymki lub słów papieża postanowili zmienić swoje życie, podjęli ważne decyzje lub odnaleźli sens, i chcą się podzielić swoim świadectwem.

Nakręć autorski filmik przedstawiający twoje rozstanie z kanapą (od 3 do 5 minut). Nadaj tytuł swojej produkcji. Prześlij filmik na dowolnym nośniku do Fundacji Pistacja: Skrytka Pocztowa 38, 03-153 Warszawa 91 do dn. 31.12. 2016 r.

Możesz wygrać:

– dwuosobową wycieczkę do Rzymu,

– laptop,

– telefon komórkowy,

– jedną z nagród pocieszenia.

Po zakończeniu konkursu wszystkie świadectwa zostaną przekazane na Jasną Górę jako dar na Jubileusz 300-lecia Koronacji Matki Bożej Częstochowskiej.

Twoje świadectwo może pomóc innym zmienić kanapę na buty wyczynowe.

Więcej informacji na: fundacjapistacja.org.p lub facebook.com/fundacja.pistacja

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze