Archiwum | O nas |
ABC ŚDM Panama 2019
Dwa dni po dacie ukazania się naszego tygodnika rozpoczynają się w Panamie XXXIV Światowe Dni Młodzieży. Kolejne spotkanie młodych z Papieżem, radosne świętowanie wiary, jedność w różnorodności narodów, kultur, języków, doświadczeń. Szansa na spotkanie z Chrystusem żywym,... »
Nowy numer

Międzynarodowe Forum Młodych

Temat: Miłość na całe życie!
Termin: 17-22 lipca 2018
Miejsce: Częstochowa/Park Lisiniecki – Bracia Albertyni,
Organizator: Wspólnota Emmanuel
Szczegółowe informacje: www.forum.emmanuel.info.pl

Forum to organizowane od kilkunastu lat przez Wspólnotę Emmanuel spotkanie dla młodych. W czasie kilku wakacyjnych dni każdy może w osobisty sposób doświadczyć miłości Boga, odpowiedzieć sobie na ważne życiowe pytania i poznać ludzi, dla których wiara jest ważna. Forum odbywa się w atmosferze otwartości, radości i wzajemnego zaufania. Zaproszeni są goście i młodzi z całego świata.

Tematy: Jak być w pełni sobą? Jak odnaleźć poczucie sensu? Jak odważnie żyć? Co to znaczy kochać? Jak radzić sobie z niezdolnością do kochania, zranieniem, grzechem? Czy małżeństwo może się udać? Jak nie bać się przyszłości? Jak wybierać na całe życie? Jak budować swoje życie z Bogiem? W programie: Msza św., radosna modlitwa uwielbienia, konferencje, warsztaty, talent corners, wieczory: miłosierdzia, małżeństw, mężczyzn i kobiet, wieczór uwielbienia na Jasnej Górze, misja w mieście „Modlitwa z Częstochową”

***

Świadectwa

„Jesteś umiłowanym dzieckiem Boga” – powiedział mi kolega po Wieczorze Miłosierdzia, tak po prostu, bez okazji i bez ogródek. Ale wtedy po raz pierwszy zrozumiałam, że to faktycznie jest o mnie. Myślę, że On tak bardzo pragnie, żeby każdy z nas kiedyś usłyszał to zdanie, tak naprawdę, sercem! Może właśnie na tegorocznym Forum?

Marzena

***

Na Forum pierwszy raz spotkałem tylu młodych ludzi, którzy nie są sztywniakami i wierzą na serio. Miałem też okazję poznać wielu fajnych księży i nawet biskupów, którzy ze mną normalnie rozmawiali o trudnych sprawach i mi pomogli. Zrozumiałem, że Kościół to jest nie tylko miejsce dla starszych pań, które się modlą na różańcu, ale też dobre miejsce dla młodych! Na Forum nawróciłem się i moje życie nabrało sensu, warto było pojechać!

Michał

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy