Archiwum | O nas |
Potrzeba świadectwa
To, że tak wielu ludzi patrzy na Kościół z niechęcią, może wynikać z upadku wartości. Ale może być i tak, że to my – zdeklarowani chrześcijanie nie stajemy na wysokości zadania »
Nowy numer

km

#WeźWolneNaDzieńDziecka

Już za kilka dni długo oczekiwany przez najmłodszych Dzień Dziecka :) Co może być upragnionym prezentem dla dziecka? Czy wiecie, o czym ono marzy?

Igor Pushkarev/fotolia.com

Głęboko wierzymy, że najlepszym prezentem będzie czas spędzony z wami, a szczególnie z TATĄ – przekonują inicjatorzy akcji w mediach społecznościowych #WeźWolneNaDzieńDziecka. – Co więcej wierzymy, że może to być dla waszych dzieci prezent na całe życie, który pozostanie w ich wspomnieniach. Dlatego namawiamy was, Tatusiowie: Weźcie Wolne na Dzień Dziecka i zróbcie coś razem!

Kampania trwa do 31 maja i ma zachęcić ojców do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi w Dniu Dziecka. Ma na celu zwrócenie uwagi rodziców, jak ważnym dla ich dziecka jest czas spędzony wspólnie z tatą (tzw. czas „wysokiej jakości”, czyli z poświęceniem uwagi). Przy obecnym tempie życia dzieci bardziej niż prezentów materialnych są spragnione uwagi rodzica, jego czasu.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową #WeźWolneNaDzieńDziecka, traficie na poruszający filmik, w którym na przemian wypowiadają się dorośli mężczyźni dzielący się tym, jakie wspomnienie z tatą (dotyczące wspólnego spędzenia czasu) z dzieciństwa zapadło im najbardziej w pamięci, oraz dzieci odpowiadających na pytanie, jaki jest ich wymarzony prezent na Dzień Dziecka. I najważniejsze: „A ty jakie wspomnienia zostawisz swojemu dziecku?".

W akcji kierowanej do ojców z okazji Dnia Dziecka wziął udział Arkadio, a jej pomysłodawcą jest Krzysztof Wnęk – mąż, ojciec trzech synów, twórca marki Figelo oraz inicjator warsztatów dla ojców i dzieci pod marką MegaTato.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy