Archiwum | O nas |
Nie rozejdzie się z dymem
Czy konsumenci e-papierosów mogą być spokojni o swoje zdrowie? Czy faktycznie elektroniczny papieros nie szkodzi zdrowiu jak tradycyjna bibułkowa rurka wypełniona nikotyną? Postanowiłam to sprawdzić »
Nowy numer

Ks. Ireneusz Skubiś

„Niedziela Młodych” czeka!

Młody Człowieku, chciałbym Ci na Niedzielę Palmową życzyć entuzjazmu. Entuzjazm młodości jest piękny; pokazali go Jezusowi Żydzi, którzy wchodzili do Jerozolimy.

Ks. Ireneusz Skubiś
Redaktor Naczelny Tygodnika Katolickiego „Niedziela”

Młody Człowieku, chciałbym Ci na Niedzielę Palmową życzyć entuzjazmu. Entuzjazm młodości jest piękny; pokazali go Jezusowi Żydzi, którzy wchodzili do Jerozolimy. Jak pamiętamy z opowiadania biblijnego, rzucali wtedy gałązki palm pod nogi Jezusa. Wiwatowali, cieszyli się Jezusem. Dzisiaj także jest w naszych sercach dzień młodości, a my chcemy Ci wskazać drogę do Jezusa – pełną radości i nadziei. Przez ofiarowanie Ci zeszytu „Niedzieli Młodych” chcemy Ci zaproponować cenną i piękną współpracę. Redakcja „Niedzieli Młodych” jest młoda; pracują i współpracują z nią nasi młodzi przyjaciele z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Częstochowy i wielu innych miast. Zaczerpnęliśmy już wiele z propozycji, które pochodzą od młodych ludzi. Chcemy zaproponować polskiej młodzieży piękne łącze między młodymi chrześcijanami w naszym kraju w postaci „Niedzieli Młodych”, która jest włączana w Tygodnik Katolicki „Niedziela”. W każdym numerze zawarte jest pozytywne i konstruktywne przesłanie młodych, które uczy dobrego patrzenia na życie, uczy nadziei, dobra i miłości. A przecież każdy młody człowiek pragnie dobra i miłości.
Niech więc zamieszczone w Niedzieli Młodych przesłania staną się i Tobie bliskie. Przyjmij tę propozycję – pismo ma także wersję elektroniczną, na stronie www.mlodzi.niedziela.pl. Czekamy na to, że i Ty się odezwiesz. Czekamy na kontakt z Tobą, na rozmowę i liczymy na dialog. Tym kieruje się „Niedziela Młodych”: dobro, miłość i dialog – serdeczna braterska rozmowa. „Niedziela Młodych” czeka!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy