Archiwum | O nas |
Tego nie da ci Photoshop
Ile razy zastanawiałaś się, czy jesteś wystarczająco piękna? Czy zaakceptują cię rówieśnicy, chłopak, pracodawca? Czy jesteś wystarczająco kompetentna i warta czyjejś uwagi? Te pytania zadaje sobie wiele młodych dziewczyn, a nawet dojrzałych kobiet... »
Nowy numer

Rekolekcyjne Spotkanie Młodych „MaxFestiwal” 22-26 sierpnia 2012 r.

Max Festiwal to spotkanie ludzi młodych. Jest dla tych, którzy wierzą, i dla tych, którzy wątpią, tych, co mają określone zasady i sens życia, i dla tych, co poszukują, stawiają trudne pytania, nie omijają żadnych tematów i oczekują konkretnej odpowiedzi.

Co tam będzie?

Będzie to czas na wyciszenie, ale i na zabawę.
Będzie możliwość spowiedzi, nawet dłuższej, połączonej z rozmową. Będzie też możliwość zajrzenia do jednego z „namiotów tematycznych” i obejrzenia tego, co tam jest, a nawet porozmawiania na prezentowane tematy.

Kto może przyjechać?

Jest to spotkanie dla studentów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i tych starszych, którzy czują się młodo duchem. Zapraszamy indywidualnie, a także całe grupy i wspólnoty.

Kiedy to wszystko?

Rozpoczęcie 22 sierpnia o godzinie 17.00, a zakończenie 26 sierpnia po śniadaniu.
Więcej informacji na: www.max-festiwal.pl

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy