Archiwum | O nas |
Nasza droga dojrzałości
Studiują, zaliczają sesje, snują plany na przyszłość, spotykają się w duszpasterstwach akademickich, tworzą przyjaźnie – taka jest ich codzienność. A raz w roku jako wspólnota akademicka przybywają na Jasną Górę na swoją pielgrzymkę »
Nowy numer

Wakacje z wartościami

To aktywny wypoczynek, dobra zabawa, nauka, poznanie kultury i tradycji miejsc wypoczynku, zajęcia z profesjonalistami i formacja duchowa. To także idealna okazja, by nawiązać nowe znajomości, wartościowo spędzić wolny czas i odkryć swoje pasje!
Na wakacje 2012 przygotowaliśmy bogatą ofertę obozów i warsztatów edukacyjnych, w tym kilka NOWOŚCI (warsztaty aktorsko-filmowe, survivalowe). W ofercie nie zabraknie też stałych pozycji: obozów językowych, warsztatów tanecznych, plastycznych, muzycznych, obozu sportowego i warsztatów robotyki.
Wakacyjne Obozy i Kolonie Języków Obcych skierowane są do dzieci i młodzieży, pragnącej uczyć się i pogłębiać znajomość języków obcych. W bieżącym roku kolonie i obozy odbędą się m.in. w Biskupinie. Zajęcia będą zróżnicowane: od spotkań w grupach, konwersacji, ćwiczeń słuchowych, po gry i zabawy w języku obcym. Oprócz nauki zapewniamy młodym ludziom m.in. wycieczki, wyprawy krajobrazowe, ogniska, zajęcia sportowe, a także dojazd.
W ramach Wakacji z Wartościami zapraszamy m.in. do Broku nad Bugiem, Śnieżnicy (Beskid Wyspowy), Desznicy i w Bieszczady, gdzie odbędą się dni formacyjne, obozy liderskie czy obozy szkoleniowe. Inicjatywy te skierowane są do młodzieży, która chce nie tylko wypocząć, ale również przygotować się do aranżowania i prowadzenia w swoich środowiskach inicjatyw wpływających na rozwój młodego człowieka.
Bliższe informacje i zgłoszenia: Biuro Prezydium KSM czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00, tel. 68 458 92 73, tel./fax. 68 458 92 74 lub na stronie internetowej www.emka.ksm.org.pl, www.wakacjeksm.pl, www.ksm.org.pl

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy