Archiwum | O nas |
Droga przed ołtarz
Katechezy przedmałżeńskie, kilka wizyt w poradni rodzinnej... Po co te formalności? Czy nie można po prostu wziąć ślub, nie martwiąc się o te wszystkie spotkania, dokumenty i zaświadczenia? »
Nowy numer

Ks. Zbigniew Szostak

Pozwól się odnaleźć Bogu! Przyjedź do bł. Karoliny

INTERNET

Miasteczko Modlitewne to inicjatywa zainspirowana życiem i świadectwem życia bł. Karoliny, to czas i miejsce, w którym może zmienić się Twój pogląd na modlitwę. Jezus uczy nas bowiem, że modlitwa jest tym, co On – Bóg robi, w jaki sposób zwraca się do nas, patrzy na nas. Nie jest to coś, co my czynimy przede wszystkim wobec Boga, coś, co dajemy Bogu, ale coś, co Bóg czyni dla nas. A to, co Bóg czyni dla nas, to obdarowanie nas Sobą w miłości.
Modlitwę można przyrównać do tego, czym jest oddech dla ludzkiego organizmu. Jeśli pragniesz przekonać się, czy ktoś żyje, sprawdzasz, czy oddycha. Zaniedbywanie modlitwy to stan zawałowy, a jej zupełne zagubienie to śmierć wiary w Boga.
Czy modlisz się?
Czy bycie na Mszy św., pacierz są Twoją modlitwą?
Czy dbasz o rozwój duchowego życia?
Powinieneś siebie często pytać jak jest z modlitwą w Twoim życiu, by go nie przegrać. Jeśli szukasz miejsca w życiu, które Pan Bóg przewidział właśnie dla Ciebie, gdzie On Cię potrzebuje, to na pewno je znajdziesz, gdy będziesz uważnie słuchał Słowa Bożego, spotykał się z Jezusem w sakramentach św.
Bł. Karolina zaprasza Cię do Zabawy – do swojego domu – przyjedź i rozbij namiot;, spotkaj się z Bogiem.

KIEDY? 28 lipca do 2 sierpnia 2012 r.
GDZIE? Zabawa k. Tranowa
DLACZEGO? My odważyliśmy się i wiemy, że warto. Ty możesz sam się przekonać.
ZABIERZ: Namiot, Pismo Święte, notatnik, dobry humor, zaproś przyjaciół. Czekamy na Ciebie!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy