Archiwum | O nas |
Powrót do życia
Jeśli ktoś zapytałby mnie, księdza katolickiego, czy możemy w naszym życiu doświadczyć zmartwychwstania, odpowiedziałbym: Nie, nie można. Ale to wcale nie znaczy, że wiara w zmartwychwstanie jest błędem. Przeciwnie. »
Nowy numer

Małgorzata Cichoń

Ekstremalna Droga Krzyżowa

ARCHIWUM ORGANIZATORÓW

Wziąć brzozowy krzyż i nocą wyruszyć w kilkudziesięciokilometrową trasę do sanktuarium? Czy to nie szaleństwo? Może i tak, ale coraz więcej młodych ludzi podejmuje się udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zainicjowanej przez Męską Stronę Rzeczywistości w 2009 r. Zaczęła grupa 150 śmiałków, pokonując trasę z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej. W ubiegłym roku chętnych było już 2 tys. osób w 14 miejscowościach w Polsce i za granicą. Tegoroczna edycja EDK m.in. w Krakowie, Mosinie, Nowym Sączu, Tomaszowie Lubelskim, Kolbuszowej, Alwerni, Tymowej, Gogolinie, Oświęcimiu, Tarnowie, Zawoi, Gliwicach, Częstochowie, Łodzi i Radomiu rozpocznie się w piątek 11 kwietnia. Zapisy trwają do 8 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Szczegóły: edk.org.pl.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy