Archiwum | O nas |
Ile kilometrów ma Miłosierdzie?
Mają ambicję stać się największą kampanią filantropijną w Polsce, a za kilka lat dotrzeć na wszystkie kontynenty, do tysiąca miast na całym świecie.
Na razie w ramach kampanii udało się zebrać ponad 4,5 mln zł i zrealizować 185 projektów. „Kilometry Dobra” »
Nowy numer

Małgorzata Czekaj

Zbudować szczęście

ARCHIWUM O.B.L.

Miewasz chwile, że nie ogarniasz? Chcesz zbudować szczęście na trwałym fundamencie? Zastanawiasz się, po co istniejesz? O.B.I to kolejne z cyklu wakacyjnych spotkań, w których uczestniczą młodzi ludzie w wieku 17-25 lat. W tym roku nasze motto brzmi: OGARNIASZ, BUDUJESZ, ISTNIEJESZ.

Spotykamy się, by cementować relację z Bogiem, budować sieć kontaktów ze wspaniałymi ludźmi, podreperować kondycję psychiczną i fizyczną oraz wzmocnić się duchowo. To wszystko w otoczeniu malowniczego krajobrazu i inspirujących ludzi. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Stryszawie, w Beskidzie Makowskim (województwo małopolskie). W czasie wolnym przewidzieliśmy mnóstwo propozycji, m.in. paintball, piłkę nożną, warsztaty wokalne, taneczne i fotograficzne. Przyjadą także znani goście: Arkadio, Witek Wilk i inni. To już szósty organizowany przez nas letni obóz dla młodzieży. – Każdy wyjazd wniósł coś nowego do mojego życia. Przede wszystkim nauczył mnie modlitwy. To właśnie tam po raz pierwszy poznałam, kim tak naprawdę jest Bóg i doświadczyłam Jego miłości – mówi Ania, studentka z Krakowa, uczestniczka poprzednich wakacyjnych wyjazdów, które organizuje Wspólnota Galilea.

Zarezerwuj czas od 8 do 13 lipca i ogarnij z nami! Mamy nadzieję, że Cię nie zabraknie!

(Więcej informacji na: omg.galilea.pl).

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy