Archiwum | O nas |
Droga przed ołtarz
Katechezy przedmałżeńskie, kilka wizyt w poradni rodzinnej... Po co te formalności? Czy nie można po prostu wziąć ślub, nie martwiąc się o te wszystkie spotkania, dokumenty i zaświadczenia? »
Nowy numer

Europejskie Forum Młodych 2014 – Compassion live Częstochowa

Częstochowa 15-20 lipca

Spotykamy się w ogrodach Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie.

Jeśli masz 16-30 lat – przyjedź! Zapraszamy. Hasłem tegorocznego spotkania jest fragment Ewangelii wg św. Mateusza: „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie" (Mt 5, 3).

Zważywszy na temat, który zadał nam papież Franciszek, chcemy w trakcie Forum pogłębić naszą wrażliwość na potrzeby innych, uczyć się współodczuwać, a w szczególności odkrywać szczęście płynące ze służby ubogim. Ma być to również czas przygotowania na spotkanie z Papieżem podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 r.

Podczas Forum będziemy uczestniczyć w Eucharystii oraz warsztatach, konferencjach, spotkaniach ze szczególnymi gośćmi, których życie stało się świadectwem wrażliwości na potrzeby innych. Ponadto będziemy mogli zaprezentować i rozwinąć swoje umiejętności w trakcie tzw. talent corners.

Wszystkie zajęcia są przygotowywane tak, aby jednocześnie brały w nich udział osoby z różnych krajów.

Więcej informacji o Europejskim Forum Młodych 2014 – Compassion live można znaleźć na stronie: forum.emmanuel.info.pl, emmanuelyouth.net, facebook.com/Forum-Emmanuel.

Organizatorami są: wspólnota „Emmanuel" we współpracy z archidiecezją częstochowską.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy