Archiwum | O nas |
Ile kilometrów ma Miłosierdzie?
Mają ambicję stać się największą kampanią filantropijną w Polsce, a za kilka lat dotrzeć na wszystkie kontynenty, do tysiąca miast na całym świecie.
Na razie w ramach kampanii udało się zebrać ponad 4,5 mln zł i zrealizować 185 projektów. „Kilometry Dobra” »
Nowy numer

Nie może cię tam zabraknąć!

Chcesz spotkać prawdziwego Boga? Poznać nowych ludzi, dla których ważne są te same wartości? Owocnie spędzić parę wakacyjnych dni? Przedstawiamy Ci kilka propozycji spotkań młodych ludzi. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zaproś swoich przyjaciół i znajomych! To Wasz czas!

Pallotyńskie Spotkanie Młodych
czyli festiwal duchowych, kulturalnych i artystycznych propozycji dla młodych

Doświadczasz Jezusa jako człowieka, który przeżył to wszystko, co Ty – z wyjątkiem grzechu? Zdarza Ci się zapomnieć, że był 100-procentowym mężczyzną? Przypomni Ci o tym spotkanie w Ołtarzewie. Weekendowy finał poprzedzą:

– warsztaty muzyczne: Przed Tobą szansa „rozśpiewania się”, rozciągnięcia strun głosowych i poznanie swoich możliwości muzycznych. Nie znasz nut? Nie jest to przeszkodą: u boku doświadczonych muzyków nauczysz się kilku podstawowych zasad. A jeśli już wiesz, że masz talent, przed Tobą cztery dni rozwijania go!

– warsztaty wspinaczkowe: Tu możesz zacząć się wspinać, spróbować poruszać się w „pionie”. Być może poznasz swoją nową pasję. Nauczysz się podstawowych technik wspinaczkowych, asekuracyjnych, poznasz nowych ludzi oraz ciekawie spędzisz czas.

– warsztaty medialne: Łącząc przyjemne z pożytecznym, nauczysz się dobrze wykorzystywać środki dzisiejszej techniki, by stały się skutecznym narzędziem do ewangelizacji dzisiejszego świata. Hasło warsztatów „...wezwani, by umożliwić poznanie miłości Bożej aż po krańce ziemi”.

– warsztaty komunikacji interpersonalnej: Dowiesz się, od czego trzeba zacząć, by dobrze się komunikować. Dowiesz się kilku ważnych rzeczy o emocjach i nauczysz się je rozpoznawać. Nauczysz się wypowiadać swoje zdanie, również odpowiedź odmowną, w taki sposób, by nie skrzywdzić drugiego człowieka.

– warsztaty tańca religijnego: Dla każdego, kto chce poznać siebie, siłę i słabość własnego ciała, doświadczyć modlitwy tańcem i twórczej mocy wspólnoty. To świetna okazja do spotkania tego co w nas duchowe i cielesne, z nadzieją, że taniec ciała i ducha może się stać modlitwą...

– warsztaty liturgiczne: Kurs ceremoniarza dla ministrantów i lektorów. Przygotowanie do prowadzenia ministranckich grup w parafii, pomoc w organizowaniu uroczystości liturgicznych oraz wsparcie dla duszpasterzy w różnych inicjatywach parafialnych.

temat: Bóg też człowiek

termin: 29-30 sierpnia (24-28 sierpnia – warsztaty)

miejsce: Ołtarzew pod Ożarowem Mazowieckim

więcej na: www.psm.pallotyni.pl, facebook.com/spotkanie.psm

Max Festiwal
czyli rekolekcyjne spotkanie młodych

Zastanawiasz się, dlaczego cierpisz, jak długo jeszcze, dlaczego Ty, za jakie grzechy? Czy można cieszyć się pomimo cierpienia? Po co w ogóle żyjesz? Sakrament namaszczenia chorych tylko dla umierających? Jeśli tak, Max Festiwal jest właśnie dla Ciebie!

temat: Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła

termin: 22-26 sierpnia

miejsce: Niepokalanów

termin zgłoszeń: do 18 sierpnia

więcej na: www.maxfestiwal.pl

Golgota Młodych
czyli wyjątkowe spotkanie z braćmi kapucynami

Tu przeżyjesz prawdziwe rekolekcje, podczas których spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Konferencje, świadectwa, liturgia, modlitwa, adoracja, przepiękne nabożeństwa wieczorne, które stają się misterium spotkania z żywym Bogiem, pomogą Ci odnaleźć cel i sens życia. Tu także zbudujesz przyjaźń i doświadczysz trwania we wspólnocie.

temat: Wędrowcy do świtu

termin: 22-26 sierpnia

miejsce: Serpelice nad Bugiem

więcej na: www.golgotamlodych.pl

Kasperiańskie Dni Młodych
czyli miłość + muzyka + marzenia + modlitwa

Tematem spotkania będą Twoje relacje z innymi ludźmi. Jeśli chcesz doświadczyć wspólnej modlitwy, radości i poznać siebie, przyjedź! Będziesz mógł wziąć udział w warsztatach fitness, muzycznych, zumba, fotograficznych, plastycznych. A może poprowadzisz własny?

temat: Braterstwo krwi

termin: 21-24 sierpnia

miejsce: Częstochowa

więcej na: kaspersi.odkupieni.pl

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy