Rio w Polsce

Zakończyło się Europejskie Forum Młodych „Rio in Częstochowa”

ks. mf / Częstochowa

Ostatniego dnia Europejskiego Forum Młodych „Rio in Częstochowa”, które odbywało się w dniach 23–28 lipca przy Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, jego uczestnicy wysłuchali konferencji Martina Fenkarta z Austrii, odpowiedzialnego za wspólnotę „Emmanuel” w Europie. ... »

Duch Święty nas orzeźwiał

Katarzyna Jaskólska

Plac przy figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie 27 lipca zmienił się w istną patelnię. ... »

Rio in Częstochowa - dzień piąty

ks.mf / Częstochowa

„Idźcie i czyńcie uczniów ze wszystkich narodów!” - pod takim hasłem przebiegał piąty dzień Europejskiego Forum Młodych 2013 „Rio in Częstochowa”, który odbywa się przy Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie. ... »

Młody Kościół świętuje - Rio w Krakowie rozpoczęte

md / Kraków / KAI

Kilka tysięcy młodych ludzi zgromadziło się 27 lipca w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach ... »

Rio in Częstochowa - dzień czwarty

MR/kuriaczestochowa.pl

Czwarty dzień Forum „Rio in Częstochowa!” przebiegał pod hasłem: „Ubóstwo i braterstwo”. ... »

Rio in Częstochowa! - dzień trzeci

MR/kuriaczestochowa.pl

„Żyć pełnią życia” – pod takim hasłem upłynęła pierwsza część trzeciego dnia Forum „Rio in Częstochowa!”. ... »

Rio in Częstochowa: dzień drugi

MR/kuriaczestochowa.pl

W drugim dniu trwania Forum Młodych 2013 – „Rio in Częstochowa!” młodzież spotkała się z ks. Robertem Sarno z Nowego Jorku. ... »

Rozpoczęło się „Rio w Bieszczadach”

pab / Polańczyk (KAI)

- Chcemy być w łączności z papieżem i we wspólnocie przemieniać nasze życie – mówią młodzi uczestnicy „Rio w Bieszczadach”. Odbywa się ono w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Mszy św. inaugurującej „Rio w Bieszczadach” w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości przewodniczył bp Stanisław Jamrozek. ... »

„Rio w Bieszczadach”: chcemy być znakiem dla świata

pab / Polańczyk/KAI

W Polańczyku nad Jeziorem Solińskim rozpoczyna się „Rio w Bieszczadach” – inicjatywa skierowana do młodzieży, która nie mogła wyjechać do Rio de Janeiro, aby tam wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży z papieżem Franciszkiem. ... »

Rio in Częstochowa: Kościół potrzebuje świeżości waszej wiary

ks.mf / Częstochowa

Bez młodych ludzi Kościół nie ma przyszłości - mówił w homilii 23 lipca abp Wacław Depo metropolita częstochowski, który przewodniczył Mszy św. na rozpoczęcie Europejskiego Forum Młodych 2013 – Rio in Częstochowa. ... »

Wystartowało "Rio in Częstochowa!" – Europejskie Forum Młodych 2013

Częstochowa / ks.mf

"Rio in Częstochowa!" - Europejskie Forum Młodych 2013 odbędzie się w dniach 23–28 lipca, równolegle ze Światowymi Dniami Młodzieży w Rio de Janeiro. ... »

Młodzież z Polski i zagranicy czeka na decyzję papieża o miejscu kolejnych ŚDM

LED / Łagiewniki/KAI

„Wszyscy czekamy z wielką nadzieją na ogłoszenie miejsca kolejnych Światowych Dni Młodzieży, ufamy, że będzie to Kraków. Decyzja należy do papieża Franciszka, ale mamy dużą szansę - mówił 23 lipca biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej Damian Muskus. ... »

Świebodzin młodych

Anna Bensz-Idziak

Do tych, którzy nie dotarli do Ameryki Południowej skierowane zostało zaproszenie - „Przyjedźcie do Świebodzina!”. ... »

Świebodzin młodych

Anna Bensz-Idziak

Dwudzieste ósme Światowe Dni Młodzieży odbywają się w Rio de Janeiro. Młodzi ludzie od 23 do 28 lipca spotykają się u stóp brazylijskiego posągu Jezusa Zbawiciela. Do tych, którzy nie dotarli do Ameryki Południowej skierowane zostało zaproszenie - „Przyjedźcie do Świebodzina!”. ... »

"Rio" w Polsce - propozycje duszpasterskie na ŚDM dla młodych pozostających w kraju

oprac. im / Warszawa/KAI

Katechezy, noce konfesjonałów, koncerty a przede wszystkim transmisja czuwania papieża z młodymi zgromadzonymi na Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro to propozycja dla tych, których nie stać na wyjazd do Brazylii. ... »

Najnowsze komentarze

Aga:
Było cudownie. Czuło się Boga wszędzie. Może po wyjściu ze szpitala nie mogłam być na całym spotkaniu Młodych ale niczego nie żałuję!!! Byłam krócej ale wiele skorzystałam. Było to coś wspaniałego. Będę o Tym pamiętać zawsze: " Chrystus nas zaprasza Przyjdźcie przyjaciele, Chrystus nas posyła bądźcie misjonarzami" . To w życiu się liczy Bóg i Jego miłość.

Młody Kościół świętuje - Rio w Krakowie rozpoczęte

Niedziela Młodych

Franciszek na Twitterze

Polecamy

Rio w Polsce

Nasze serwisy