Rio w Polsce

Zakończyło się Europejskie Forum Młodych „Rio in Częstochowa”

ks. mf / Częstochowa

Ostatniego dnia Europejskiego Forum Młodych „Rio in Częstochowa”, które odbywało się w dniach 23–28 lipca przy Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, jego uczestnicy wysłuchali konferencji Martina Fenkarta z Austrii, odpowiedzialnego za wspólnotę „Emmanuel” w Europie. ... »

Duch Święty nas orzeźwiał

Katarzyna Jaskólska

Plac przy figurze Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie 27 lipca zmienił się w istną patelnię. ... »

Rio in Częstochowa - dzień piąty

ks.mf / Częstochowa

„Idźcie i czyńcie uczniów ze wszystkich narodów!” - pod takim hasłem przebiegał piąty dzień Europejskiego Forum Młodych 2013 „Rio in Częstochowa”, który odbywa się przy Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie. ... »

Młody Kościół świętuje - Rio w Krakowie rozpoczęte

md / Kraków / KAI

Kilka tysięcy młodych ludzi zgromadziło się 27 lipca w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach ... »

Rio in Częstochowa - dzień czwarty

MR/kuriaczestochowa.pl

Czwarty dzień Forum „Rio in Częstochowa!” przebiegał pod hasłem: „Ubóstwo i braterstwo”. ... »

Rio in Częstochowa! - dzień trzeci

MR/kuriaczestochowa.pl

„Żyć pełnią życia” – pod takim hasłem upłynęła pierwsza część trzeciego dnia Forum „Rio in Częstochowa!”. ... »

Rio in Częstochowa: dzień drugi

MR/kuriaczestochowa.pl

W drugim dniu trwania Forum Młodych 2013 – „Rio in Częstochowa!” młodzież spotkała się z ks. Robertem Sarno z Nowego Jorku. ... »

Rozpoczęło się „Rio w Bieszczadach”

pab / Polańczyk (KAI)

- Chcemy być w łączności z papieżem i we wspólnocie przemieniać nasze życie – mówią młodzi uczestnicy „Rio w Bieszczadach”. Odbywa się ono w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Mszy św. inaugurującej „Rio w Bieszczadach” w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości przewodniczył bp Stanisław Jamrozek. ... »

„Rio w Bieszczadach”: chcemy być znakiem dla świata

pab / Polańczyk/KAI

W Polańczyku nad Jeziorem Solińskim rozpoczyna się „Rio w Bieszczadach” – inicjatywa skierowana do młodzieży, która nie mogła wyjechać do Rio de Janeiro, aby tam wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży z papieżem Franciszkiem. ... »

Rio in Częstochowa: Kościół potrzebuje świeżości waszej wiary

ks.mf / Częstochowa

Bez młodych ludzi Kościół nie ma przyszłości - mówił w homilii 23 lipca abp Wacław Depo metropolita częstochowski, który przewodniczył Mszy św. na rozpoczęcie Europejskiego Forum Młodych 2013 – Rio in Częstochowa. ... »

Wystartowało "Rio in Częstochowa!" – Europejskie Forum Młodych 2013

Częstochowa / ks.mf

"Rio in Częstochowa!" - Europejskie Forum Młodych 2013 odbędzie się w dniach 23–28 lipca, równolegle ze Światowymi Dniami Młodzieży w Rio de Janeiro. ... »

Młodzież z Polski i zagranicy czeka na decyzję papieża o miejscu kolejnych ŚDM

LED / Łagiewniki/KAI

„Wszyscy czekamy z wielką nadzieją na ogłoszenie miejsca kolejnych Światowych Dni Młodzieży, ufamy, że będzie to Kraków. Decyzja należy do papieża Franciszka, ale mamy dużą szansę - mówił 23 lipca biskup pomocniczy archidiecezji krakowskiej Damian Muskus. ... »

Świebodzin młodych

Anna Bensz-Idziak

Do tych, którzy nie dotarli do Ameryki Południowej skierowane zostało zaproszenie - „Przyjedźcie do Świebodzina!”. ... »

Świebodzin młodych

Anna Bensz-Idziak

Dwudzieste ósme Światowe Dni Młodzieży odbywają się w Rio de Janeiro. Młodzi ludzie od 23 do 28 lipca spotykają się u stóp brazylijskiego posągu Jezusa Zbawiciela. Do tych, którzy nie dotarli do Ameryki Południowej skierowane zostało zaproszenie - „Przyjedźcie do Świebodzina!”. ... »

"Rio" w Polsce - propozycje duszpasterskie na ŚDM dla młodych pozostających w kraju

oprac. im / Warszawa/KAI

Katechezy, noce konfesjonałów, koncerty a przede wszystkim transmisja czuwania papieża z młodymi zgromadzonymi na Światowych Dniach Młodzieży w Rio de Janeiro to propozycja dla tych, których nie stać na wyjazd do Brazylii. ... »

Najnowsze komentarze

Maria:
Serdeczne podziękowania dla Księdza Infułata i całej Redakcji Niedzieli za stworzenie nam, tym, którzy zostali w kraju możliwości przeżywania tego wielkiego wydarzenia jakim są Światowe Dni Młodzieży z Papieżem Franciszkiem. Ekipie w Rio szczególne podziękowania za doskonały przekaz...niektóre materiały z iście południowoamerykańskim temperamentem...Gratuluję pomysłu i realizacji.

Program 28. ŚDM w Rio de Janeiro: 23-28 lipca

Niedziela Młodych

Franciszek na Twitterze

Polecamy

Rio w Polsce

Nasze serwisy