Archiwum | O nas |
Moc modlitwy
Pracowałam jako nauczycielka, mój mąż u kogoś w prywatnej firmie. Zawsze marzyłam o tym, byśmy mogli pracować jak święci Zelia i Ludwik Martin – rodzice św. Tereski od Dzieciątka Jezus. Ona była koronczarką i produkowała słynne na całą Francję koronki z Alençon. On był... »
Nowy numer

Zimowe spotkanie „Spełnienie”

Jak co roku franciszkanie zapraszają młodzież do wspólnego przeżywania ferii zimowych. Tym razem pod hasłem „Spełnienie”

Archiwum FSM

Franciszkanie z prowincji krakowskiej św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię już 11. raz w terminie 23-28 stycznia 2017 r. pragną zaprosić młodzież do Kalwarii Pacławskiej, wspólnie przeżyć czas skupienia, modlitwy i radości.

– Człowiek jest stworzeniem, którego źródło istnienia znajduje się w Bogu. Jego życie odnajduje swoją pełnię tylko w odniesieniu do Stwórcy. To Bóg najpełniej docenił nas, kiedy sam stał się ludzki w Ciele Jezusa. Na tegorocznym Zimowym Spotkaniu spróbujemy odkryć, jak najpełniej doświadczyć swojego istnienia i w odniesieniu do Kogo je przeżyć – mówi o. Marcin Drąg, dyrektor Franciszkańskich Spotkań Młodych.

Na uczestników czekają codzienne liturgie, nabożeństwa przygotowane przez grupy młodzieży, czas skupienia w ciszy, lecz nie tylko. Franciszkański duch radości jest mocno zaznaczany na każdym ze spotkań. Podobnie będzie i w tym roku. Czas wolny będzie można spędzić na integracji, wspólnych tańcach, w kawiarence czy na spacerach po kalwaryjskich wzgórzach.

Zimowy FSM to tydzień dla każdego młodego człowieka, który chce spróbować odpowiedzieć sobie na kilka nurtujących pytań, spotkać Pana bądź znaleźć rówieśników podobnych sobie.

Więcej informacji na temat Franciszkańskich Spotkań Młodych można znaleźć na stronie: fsm.franciszkanie.pl .

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy