Archiwum | O nas |
Współcześnie o poście
Jaki post jest dobry? Kiedy nie zjemy mięsa lub słodyczy czy to będzie można nazwać dobrym postem? A może jakieś bardziej współczesne wyrzeczenia, np. nie będę tak długo siedział na Fb lub grał w necie? »
Nowy numer

Nie może cię zabraknąć!

Wydarzenie: 81. Ogólnopolska Akademicka Pielgrzymka na Jasną Górę

Termin: 21-23 kwietnia 2017

Tegoroczne hasło: Wstań. Głoś! Zaryzykujesz?

Zachęcamy was do uczestnictwa w 81. Ogólnopolskiej Akademickiej Pielgrzymce na Jasną Górę, organizowanej przez studentów dla studentów, by jednoczyć się pod Obliczeń Jasnogórskiej Pani, Królowej Polski. Spotykamy się razem, aby dziękować, przepraszać i prosić o wstawiennictwo. Aby wzrastać w wierze, nadziei i miłości. Ale także aby zamanifestować swoją wiarę; młodej, wierzącej, aktywnej i pełnej siły Polski!

To również doskonała okazja, aby zawierzyć swoje akademickie życie Matce Bożej, ale też przeżyć budujące i pełne radości spotkanie ze studentami z całej Polski. Wierzymy, że każda metropolia będzie na Jasnej Górze licznie reprezentowana!

Będziecie mieli możliwość spotkania się z: Moniką i Marcinem Gajdami, Dominiką Figurską, Marcinem Kwaśnym oraz ks. Mirosławem Malińskim „Maliną”.

Pielgrzymka wpisuje się w tradycję majowych pielgrzymek młodzieży akademickiej na Jasną Górę od 1936 r. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce.

Więcej informacji znajdziecie na: akademickapielgrzymka.pl i www.facebook.com/ogolnopolska.akademicka.pielgrzymka/.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy