Archiwum | O nas |
Moja mała pustynia
Wielki Post to okres liturgiczny, który upamiętnia czterdziestodniowy pobyt Chrystusa na pustyni. Ktoś mógłby zapytać, po co Jezus przed rozpoczęciem swojej publicznej działalności opuszcza nazaretański dom, gdzie miał zapewnione w miarę godziwe warunki życia i idzie na pustynię. »
Nowy numer

KSMowe wakacje

Zapraszamy na wakacje z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży!

Rajdowe wakacje!
Przed nami 8. Rajd dla Życia w terminie od 30 czerwca do 9 lipca. Jedziemy rowerami z Gdańska do Łodzi, ofiarując trud pielgrzymi oraz modlitwę w intencji życia poczętego. Po drodze są przerwy na modlitwę, spotkanie z mieszkańcami miast oraz zwiedzanie. Wymagania: skończone 16 lat, zaświadczenie o stanie zdrowia od lekarza rodzinnego i oczywiście sprawny rower.
Zgłoszenia: tel. 513 129 362 lub biuro.ksm@gmail.com
Koszt: 250 zł

Hosanna Festiwal
Zapraszamy na 24. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej wszystkich, którzy marzą, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie, a przede wszystkim tych, którzy kochają śpiewać, grać i radować się na chwałę Pana Boga. Jest o co walczyć, zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę w wysokości 3500 zł.
Termin: 25-27 sierpnia, Siedlce
Informacje na: www.hosannafestival.pl

Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA
Chcesz wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w duszpasterstwie młodzieży w Polsce? Szukasz inspiracji i przykładów ciekawych działań w parafii? Chcesz podzielić się z innymi tym, co robisz razem ze swoją wspólnotą? MAIKA jest właśnie dla Ciebie. Wejdź na ogólnopolski portal www.maika.com.pl założony przez KSM – i skorzystaj ze świadectwa innych i źródła pomysłów, albo po prostu zamieść informację o swoim wydarzeniu. Zapraszamy!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy