Archiwum | O nas |
Z Bogiem przez Amerykę Południową
Od Ziemi Ognistej po Karaiby, przez Chile, Argentynę, Boliwię, Peru, Ekwador, Kolumbię i Wenezuelę. Po 181 dniach samotnie przemierzonych w Ameryce Południowej przyszedł czas na Afrykę i najnowszy dokument „Restauracja”.
O nauce bycia tylko z samym sobą i Bogiem, zmaganiach... »
Nowy numer

KSMowe wakacje

Zapraszamy na wakacje z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży!

Rajdowe wakacje!
Przed nami 8. Rajd dla Życia w terminie od 30 czerwca do 9 lipca. Jedziemy rowerami z Gdańska do Łodzi, ofiarując trud pielgrzymi oraz modlitwę w intencji życia poczętego. Po drodze są przerwy na modlitwę, spotkanie z mieszkańcami miast oraz zwiedzanie. Wymagania: skończone 16 lat, zaświadczenie o stanie zdrowia od lekarza rodzinnego i oczywiście sprawny rower.
Zgłoszenia: tel. 513 129 362 lub biuro.ksm@gmail.com
Koszt: 250 zł

Hosanna Festiwal
Zapraszamy na 24. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej wszystkich, którzy marzą, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie, a przede wszystkim tych, którzy kochają śpiewać, grać i radować się na chwałę Pana Boga. Jest o co walczyć, zdobywca Grand Prix Festiwalu otrzyma nagrodę w wysokości 3500 zł.
Termin: 25-27 sierpnia, Siedlce
Informacje na: www.hosannafestival.pl

Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA
Chcesz wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w duszpasterstwie młodzieży w Polsce? Szukasz inspiracji i przykładów ciekawych działań w parafii? Chcesz podzielić się z innymi tym, co robisz razem ze swoją wspólnotą? MAIKA jest właśnie dla Ciebie. Wejdź na ogólnopolski portal www.maika.com.pl założony przez KSM – i skorzystaj ze świadectwa innych i źródła pomysłów, albo po prostu zamieść informację o swoim wydarzeniu. Zapraszamy!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy