Archiwum | O nas |
Zainspiruj się
Adwent rozgościł się już na dobre, trzecia świeca w wieńcu adwentowym doczekała się na swoją kolej. Zamieszczamy garść adwentowych, oczekujących wypowiedzi. Może cię zainspirują... »
Nowy numer

Miasteczko Modlitewne 2017 „Nieugięci (nie)dotknięci”

Archiwum Miasteczka Modlitewnego

Jak co roku, także i w te wakacje na przełomie lipca i sierpnia (27.07–2.08) odbędą się rekolekcje – Miasteczko Modlitewne. To 7-dniowa szkoła modlitwy z bł. Karoliną Kózkówną w Zabawie. Pogłębianie relacji z Bogiem, poznawanie małej męczennicy odbędzie się pod przewodnictwem ks. Piotra Adamczyka.

W tym roku Miasteczko odbywać się będzie pod hasłem „NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI”. Konferencje będą skupione na głębszym poznaniu modlitwy różańcowej, a także nauczaniu nowych form rozmowy z Bogiem w kontekście 100-lecia objawień w Fatimie. Razem z Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem uczestnicy na nowo odkryją niesamowite znaczenie i miłość Najświętszej Maryi Panny objawiające się w życiu każdego człowieka.

W planie Miasteczka Modlitewnego znajdzie się miejsce na codzienną Mszę św., spotkania w grupach, pielgrzymkę do Radłowa, a także Mszę św. i adorację o wschodzie słońca. Każdy uczestnik będzie miał okazję przyczynić się do zbudowania Miasteczkowej Arki Przymierza. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Hebda, znany raper, który swoim talentem pomoże uwielbić Pana.

Rekolekcje przeznaczone są dla osób w wieku od 14 do 33 lat. Uczestnicy dostaną różaniec na rękę, będzie także możliwość zakupienia koszulek i innych gadżetów z logiem Miasteczka Modlitewnego 2017.

Zapisy trwają do 20 lipca, koszt 170 zł. Nocleg na polu namiotowym bądź w szkole – do wyboru dla każdego uczestnika.

Więcej informacji na: miasteczkomodlitewne.pl .

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Rekolekcje sylwestrowe

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Patronat

Nasze serwisy