Archiwum | O nas |
Grzesiek na misjach
Ma 27 lat, pochodzi z parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego w Librantowej k. Nowego Sącza. Skończył budownictwo na Politechnice Krakowskiej. 2 lata pracował w biurze projektowym, a teraz w dużej firmie jest inżynierem budowy i właśnie stawia 10-piętrowy biurowiec. Trzeba jeszcze... »
Nowy numer

Miasteczko Modlitewne 2017 „Nieugięci (nie)dotknięci”

Archiwum Miasteczka Modlitewnego

Jak co roku, także i w te wakacje na przełomie lipca i sierpnia (27.07–2.08) odbędą się rekolekcje – Miasteczko Modlitewne. To 7-dniowa szkoła modlitwy z bł. Karoliną Kózkówną w Zabawie. Pogłębianie relacji z Bogiem, poznawanie małej męczennicy odbędzie się pod przewodnictwem ks. Piotra Adamczyka.

W tym roku Miasteczko odbywać się będzie pod hasłem „NIEUGIĘCI (NIE)DOTKNIĘCI”. Konferencje będą skupione na głębszym poznaniu modlitwy różańcowej, a także nauczaniu nowych form rozmowy z Bogiem w kontekście 100-lecia objawień w Fatimie. Razem z Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem uczestnicy na nowo odkryją niesamowite znaczenie i miłość Najświętszej Maryi Panny objawiające się w życiu każdego człowieka.

W planie Miasteczka Modlitewnego znajdzie się miejsce na codzienną Mszę św., spotkania w grupach, pielgrzymkę do Radłowa, a także Mszę św. i adorację o wschodzie słońca. Każdy uczestnik będzie miał okazję przyczynić się do zbudowania Miasteczkowej Arki Przymierza. Gwiazdą wieczoru będzie Marcin Hebda, znany raper, który swoim talentem pomoże uwielbić Pana.

Rekolekcje przeznaczone są dla osób w wieku od 14 do 33 lat. Uczestnicy dostaną różaniec na rękę, będzie także możliwość zakupienia koszulek i innych gadżetów z logiem Miasteczka Modlitewnego 2017.

Zapisy trwają do 20 lipca, koszt 170 zł. Nocleg na polu namiotowym bądź w szkole – do wyboru dla każdego uczestnika.

Więcej informacji na: miasteczkomodlitewne.pl .

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy