Archiwum | O nas |
Marcin od miłości
Niewiele ponad trzy miesiące dzielą nas od Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się 17-25 stycznia 2019 r. w Panamie, w Ameryce Środkowej. Dziś chcemy wam przybliżyć kolejnego patrona tych dni – św. Marcina de Porres »
Nowy numer

Rocznica ŚDM

Już rok minął od Światowych Dni Młodzieży! Co po nich zostało? Jakie owoce? Co z poruszeniami serc, z postanowieniami, niezliczonymi pomysłami na działania?

Rocznica to dobra okazja na podsumowania. I ucieszenie się tym, co się udało! Koniec lipca, Kraków – nie może cię zabraknąć :)

Program

29 lipca (sobota)
kościół Ojców Pijarów Matki Bożej Ostrobramskiej, ul. Meissnera 20:

13.00 – rozpoczęcie, animacje

14.00-16.00 – katecheza dla młodzieży abp. Marka Jędraszewskiego

TAURON Arena:

16.00 – otwarcie bram, prewydarzenia

18.00 – rozpoczęcie koncertu

30 lipca (niedziela)
Sanktuarium Jana Pawła II:
12.30 – Msza św. pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego
W krakowskie obchody rocznicy ŚDM zaangażowani są artyści z Polski i zagranicy, wśród nich TGD, Krzysztof Iwaneczko, Arkadio czy Anita Lipnicka. Wieczór poprowadzą m.in. Marika i Jasiek Mela.
W trakcie sobotniego koncertu abp Marek Jędraszewski wręczy Nagrodę Metropolity Krakowskiego „Młodość – projekt życia”, przyznawaną młodym ludziom, którzy ofiarnie i twórczo angażują się w życie Kościoła oraz środowisk lokalnych, podejmując inicjatywy służące pomocy drugiemu człowiekowi, promocji kultury i edukacji, projektom społecznym oraz ożywieniu życia religijnego we wspólnotach parafialnych i duszpasterstwach.
Wszystkie wydarzenia w ramach obchodów są otwarte i bezpłatne. W przypadku koncertu, obowiązuje rejestracja, która umożliwi lepszą organizację (rejestracja.krakow2016.com). Dlatego w pierwszej kolejności do TAURON Arena będą wpuszczane osoby, które dokonały rejestracji i posiadają bezpłatny bilet wstępu.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy