Archiwum | O nas |
Lubię oddawać siebie
Sukces może zmienić ludzkie serce i przyjaciół wokół – ale on sobie z tym poradził. Jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzyki reggae. Pisze, komponuje, wciąż się uczy. I ścisza głos, gdy mówi o domu, o przyjaźni, miłości i... o babci.
Z Kamilem Bednarkiem... »
Nowy numer

Karmelitańskie Dni Młodych

Temat: Walka o pokój serca

Termin: 26-29 lipca 2018

Miejsce: Czerna k. Krakowa

Organizator: Karmelici Bosi

Szczegółowe informacje: www.kdmczerna.pl

Karmelici Bosi od lat zapraszają młodych na wspólną modlitwę i zabawę w ramach Karmelitańskich Dni Młodych. W tym roku spotkanie odbędzie się pod hasłem „Walka o pokój serca”. Dowiemy się, na czym polega Chrystusowy pokój. Przewodniczką w tym temacie będzie Maryja – Gwiazda Morza oraz św. Teresa od Jezusa. To właśnie ona jako doświadczona karmelitanka wskazuje nam trzech nieprzyjaciół, którzy często wprowadzają nas w stan fałszywego poczucia spokoju. Tymi nieprzyjaciółmi są: szatan, świat i ciało. Życie według tego, co proponują, daje poczucie błogości, które nie ma nic wspólnego z pokojem pochodzącym od Boga.

Ciekawi goście: m.in. Adam Woronowicz – aktor, grający pierwszoplanowe role w filmach „Popiełuszko” oraz „Dwie korony” podzieli się świadectwem swojej wiary.

Co jeszcze czeka cię w Czernej: ciekawe warsztaty, modlitwa, czas na skupienie oraz budowanie wspólnoty, dogodne warunki lokalowe.

Symbol – krzyż karmelitański będzie nam towarzyszył przez cały czas walki o pokój ducha. Każdy kto będzie go niósł, w nim odnajdzie swoją nadzieję.

Krzyż to symbol naszej wiary i naszego zwycięstwa!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy