Archiwum | O nas |
Warto zobaczyć
Wernisaż fotografii autorstwa Laury Makabresku zatytułowanych „Diaphanes. Córki i Synowie Milczenia”, której bohaterami są m.in. aktorzy krakowskiego Teatru Exit, stał się okazją do rozmowy z dyrektorem tego niezwykłego teatru Maćkiem Sikorskim, którą Wam prezentujemy. »
Nowy numer

km

#WeźWolneNaDzieńDziecka

Już za kilka dni długo oczekiwany przez najmłodszych Dzień Dziecka :) Co może być upragnionym prezentem dla dziecka? Czy wiecie, o czym ono marzy?

Igor Pushkarev/fotolia.com

Głęboko wierzymy, że najlepszym prezentem będzie czas spędzony z wami, a szczególnie z TATĄ – przekonują inicjatorzy akcji w mediach społecznościowych #WeźWolneNaDzieńDziecka. – Co więcej wierzymy, że może to być dla waszych dzieci prezent na całe życie, który pozostanie w ich wspomnieniach. Dlatego namawiamy was, Tatusiowie: Weźcie Wolne na Dzień Dziecka i zróbcie coś razem!

Kampania trwa do 31 maja i ma zachęcić ojców do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi w Dniu Dziecka. Ma na celu zwrócenie uwagi rodziców, jak ważnym dla ich dziecka jest czas spędzony wspólnie z tatą (tzw. czas „wysokiej jakości”, czyli z poświęceniem uwagi). Przy obecnym tempie życia dzieci bardziej niż prezentów materialnych są spragnione uwagi rodzica, jego czasu.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową #WeźWolneNaDzieńDziecka, traficie na poruszający filmik, w którym na przemian wypowiadają się dorośli mężczyźni dzielący się tym, jakie wspomnienie z tatą (dotyczące wspólnego spędzenia czasu) z dzieciństwa zapadło im najbardziej w pamięci, oraz dzieci odpowiadających na pytanie, jaki jest ich wymarzony prezent na Dzień Dziecka. I najważniejsze: „A ty jakie wspomnienia zostawisz swojemu dziecku?".

W akcji kierowanej do ojców z okazji Dnia Dziecka wziął udział Arkadio, a jej pomysłodawcą jest Krzysztof Wnęk – mąż, ojciec trzech synów, twórca marki Figelo oraz inicjator warsztatów dla ojców i dzieci pod marką MegaTato.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Powołania Oblaci

Chrystus w mieście

Klinika Czystych Serc

Patronat

Nasze serwisy