Archiwum | O nas |
Tego nie da ci Photoshop
Ile razy zastanawiałaś się, czy jesteś wystarczająco piękna? Czy zaakceptują cię rówieśnicy, chłopak, pracodawca? Czy jesteś wystarczająco kompetentna i warta czyjejś uwagi? Te pytania zadaje sobie wiele młodych dziewczyn, a nawet dojrzałych kobiet... »
Nowy numer

Ks. Ireneusz Skubiś

„Niedziela Młodych” czeka!

Młody Człowieku, chciałbym Ci na Niedzielę Palmową życzyć entuzjazmu. Entuzjazm młodości jest piękny; pokazali go Jezusowi Żydzi, którzy wchodzili do Jerozolimy.

Ks. Ireneusz Skubiś
Redaktor Naczelny Tygodnika Katolickiego „Niedziela”

Młody Człowieku, chciałbym Ci na Niedzielę Palmową życzyć entuzjazmu. Entuzjazm młodości jest piękny; pokazali go Jezusowi Żydzi, którzy wchodzili do Jerozolimy. Jak pamiętamy z opowiadania biblijnego, rzucali wtedy gałązki palm pod nogi Jezusa. Wiwatowali, cieszyli się Jezusem. Dzisiaj także jest w naszych sercach dzień młodości, a my chcemy Ci wskazać drogę do Jezusa – pełną radości i nadziei. Przez ofiarowanie Ci zeszytu „Niedzieli Młodych” chcemy Ci zaproponować cenną i piękną współpracę. Redakcja „Niedzieli Młodych” jest młoda; pracują i współpracują z nią nasi młodzi przyjaciele z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Częstochowy i wielu innych miast. Zaczerpnęliśmy już wiele z propozycji, które pochodzą od młodych ludzi. Chcemy zaproponować polskiej młodzieży piękne łącze między młodymi chrześcijanami w naszym kraju w postaci „Niedzieli Młodych”, która jest włączana w Tygodnik Katolicki „Niedziela”. W każdym numerze zawarte jest pozytywne i konstruktywne przesłanie młodych, które uczy dobrego patrzenia na życie, uczy nadziei, dobra i miłości. A przecież każdy młody człowiek pragnie dobra i miłości.
Niech więc zamieszczone w Niedzieli Młodych przesłania staną się i Tobie bliskie. Przyjmij tę propozycję – pismo ma także wersję elektroniczną, na stronie www.mlodzi.niedziela.pl. Czekamy na to, że i Ty się odezwiesz. Czekamy na kontakt z Tobą, na rozmowę i liczymy na dialog. Tym kieruje się „Niedziela Młodych”: dobro, miłość i dialog – serdeczna braterska rozmowa. „Niedziela Młodych” czeka!

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy