Archiwum | O nas |
Ile kilometrów ma Miłosierdzie?
Mają ambicję stać się największą kampanią filantropijną w Polsce, a za kilka lat dotrzeć na wszystkie kontynenty, do tysiąca miast na całym świecie.
Na razie w ramach kampanii udało się zebrać ponad 4,5 mln zł i zrealizować 185 projektów. „Kilometry Dobra” »
Nowy numer

Małgorzata Cichoń

Ekstremalna Droga Krzyżowa

ARCHIWUM ORGANIZATORÓW

Wziąć brzozowy krzyż i nocą wyruszyć w kilkudziesięciokilometrową trasę do sanktuarium? Czy to nie szaleństwo? Może i tak, ale coraz więcej młodych ludzi podejmuje się udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, zainicjowanej przez Męską Stronę Rzeczywistości w 2009 r. Zaczęła grupa 150 śmiałków, pokonując trasę z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej. W ubiegłym roku chętnych było już 2 tys. osób w 14 miejscowościach w Polsce i za granicą. Tegoroczna edycja EDK m.in. w Krakowie, Mosinie, Nowym Sączu, Tomaszowie Lubelskim, Kolbuszowej, Alwerni, Tymowej, Gogolinie, Oświęcimiu, Tarnowie, Zawoi, Gliwicach, Częstochowie, Łodzi i Radomiu rozpocznie się w piątek 11 kwietnia. Zapisy trwają do 8 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Szczegóły: edk.org.pl.

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy