Archiwum | O nas |
Ci, którzy zaufali Jezusowi
Mówią o nich: nieoszlifowane diamenty, perły wyciągnięte z bagna. Koty, które nie idą za stadem baranów, tylko kroczą pod prąd. Swoim talentem i pasją dla Boga gromadzą coraz więcej fanów. Uwielbiają Jezusa za pomocą rapu. »
Nowy numer

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG

Lubisz robić zdjęcia? Twoje oko wyłapuje niezwykłe szczegóły z całokształtu? Nie możesz tego przegapić!

Czekamy na zdjęcia, które kojarzą Ci się z Dekalogiem – wszystkimi przykazaniami albo tylko jednym. Człowiek, przyroda, martwa natura. Ręka, liść albo kawałek drogi. Jedno zdjęcie, kilka ujęć albo cała seria. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i umiejętności złapania chwili. Jest o co walczyć!
Na zwycięzcę czeka potrójna nagroda:
płyta „Decalogue” z autografami wszystkich artystów biorących udział w nagraniu singla,
zaproszenie do studia na dzień nagrań kolejnych części projektu
i możliwość włączenia się w pracę zamieszczenie zwycięskich prac na płycie CD nowej edycji

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: mlodzi@niedziela.pl z tematem „Konkurs Dekalog” do 12 lipca. Laureaci pozostałych miejsc otrzymają krążki „Decalogue”.

Regulamin konkursu

Organizator: Tygodnik Katolicki Katolickie „Niedziela”
1. Konkurs adresowany jest do amatorów.
2. Do konkursu można zgłosić trzy fotografie, a jeśli ma to być seria – do dziesięciu, w formacie JPEG , rozdzielczości nie mniejszej niż 1200/1600 pikseli.
3. Do prac konkursowych prosimy dołączyć metryczkę, zawierającą imię i nazwisko autora zdjęcia, adres zamieszkania, numer telefonu, e-mail.
4. Oceny nadesłanych prac dokona Komisja konkursowa powołana przez organizatora.
5. Prace konkursowe należy przesyłać do 12 lipca 2015 r. pocztą elektroniczną pod adres mlodzi@niedziela.pl z tematem „Konkurs DEKALOG” .
6. Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom listownie lub pocztą elektroniczną, ogłoszone w „Niedzieli” i na stronie internetowej www.mlodzi.niedziela.pl .
7. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na łamach „Niedzieli” i na stronie internetowej pisma.
8. Dla autorów najlepszych zdjęć organizator przygotował nagrody: płyta „Decalogue” z autografami wszystkich artystów biorących udział w nagraniu singla, zaproszenie do studia na dzień nagrań kolejnych części projektu i możliwość włączenia się w pracę, zamieszczenie zwycięskich prac na płycie CD nowej edycji „Decalogue”, płyty „Decalogue Prologue”.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z posiadaniem praw autorskich do zgłoszonych zdjęć.
10. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć do zdjęć zgodę opiekuna prawnego oraz zgodę na warunki zawarte w regulaminie konkursu.
11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do wykorzystywania prac na polach eksploatacji tygodnika „Niedziela”: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich na stronie internetowej pisma oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych na potrzeby redakcji (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. nr 133 poz. 833). Dodatkowe informacje na temat konkursu: redakcja „Niedzieli Młodych”, tel. +48 (34) 369 43 70, mlodzi@niedziela.pl

Napisz komentarz

Pola z * muszą być wypełnione. Email pozostanie ukryty

Chcę otrzymać mailem nowe komentarze do tego artykułu

Najnowsze komentarze

 • Cordemeo | 188.33.43.*

  Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

  2015-07-14 02:01

 • kerovan | 178.43.171.*

  Świetny utwór ;)
  Najbardziej cieszę się, że wziął w nim udział Paddy Kelly :D

  2015-06-17 16:12

 • Redakcja NM | 212.87.246.*

  Póki co - to projekt. Na razie więc są prowadzone rozmowy z muzykami z Polski i z zagranicy. Pełna lista będzie podana przed rozpoczęciem nagrań. Ale zapewniam, że zwycięzca konkursu nie rozczaruje się :)

  2015-06-10 18:31

 • ulia | 91.214.0.*

  Kto będzie brał udział w drugiej części projektu? :D

  2015-06-04 11:32

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy