Archiwum | O nas |
Obejrzyj – zanim weźmiesz
„Nudne filmiki o narkotykach” wcale nudne nie są, obrazowo pokazują, co może stać się z tym, kto z pozoru niewinnie zaczyna zabawę z używkami »
Nowy numer

Niedziela Młodych 37/2013

Praca „pociągiem” do Boga

Elżbieta Pełka

Drogi Bracie! Wsiadłam do pociągu z napisem „Praca”. Podróż miała być prosta, łatwa, przyjemna i bezpieczna, ale czy taka była? Do podróży musiałam się starannie przygotować. Dom – gdzie wśród upraw ziemniaków, dziecięcej zabawy i rywalizacji, poznawałam smak, ciężar oraz wartość pracy. To przy snopach zboża zdałam sobie sprawę, że tylko dobre wykształcenie uwolni mnie od ciężkiej fizycznej pracy, ale czy na pewno? ... »

Co jest w życiu ważne

Rozmowa z Hubertem Kowalskim

Z Hubertem Kowalskim – kompozytorem, dyrygentem, producentem muzycznym, kontrabasistą i wokalistą – rozmawia Monika Maśnik ... »

Odnaleźć prawdę

Ks. Ireneusz Skubiś

Niedziela Środków Społecznego Przekazu przypada w tym roku na 15 września. Dziś szczególnie uzmysławiamy sobie, że media mogą służyć dziełu ewangelizacji i powinny wspomagać duszpasterzy w przekazywaniu nauki Kościoła współczesnemu człowiekowi. ... »

Zmieniać świat

Beata Włoga

„The Human Experience” zobaczyło już ponad 150 tys. osób, choć jego rozpowszechnianie nie odbywa się drogą tradycyjnej dystrybucji w kinach. Film robi ogromne wrażenie na widzach i nie pozostaje bez wpływu na dalsze życie. Podobnie jak dla bohaterów filmu nie pozostało bez znaczenia i wpływu spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r. ... »

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy