Archiwum | O nas |
Nie rozejdzie się z dymem
Czy konsumenci e-papierosów mogą być spokojni o swoje zdrowie? Czy faktycznie elektroniczny papieros nie szkodzi zdrowiu jak tradycyjna bibułkowa rurka wypełniona nikotyną? Postanowiłam to sprawdzić »
Nowy numer

Niedziela Młodych 36/2011

Nie pozostaniesz obojętny

Łukasz Sośniak/gospelbox.pl

Maryjo, spraw, niech będę KIMŚ

Urszula Buglewicz

„Najświętsza Maryja Dziewica od pierwszej chwili swego poczęcia, przez łaskę i szczególny przywilej Boga wszechmogącego, na mocy przewidzianych zasług Jezusa Chrystusa, Zbawiciela rodzaju ludzkiego, została zachowana nienaruszona od wszelkiej zmazy grzechu pierworodnego” (Pius IX, bulla „Ineffabilis Deus”). Ta, która jaśnieje blaskiem szczególnej świętości, została wybrana przez Boga przed wiekami, „aby była święta i nieskalana przed Jego obliczem” (por. Ef 1, 4).
Odkupiona ze względu na zasługi swojego Syna i napełniona błogosławieństwem, przez całe życie pozostała wolna od wszelkiego grzechu osobistego. Wielka w swej świętości, a jednocześnie tak bliska i zwyczajna, stała się najlepszą Przewodniczką w drodze do Boga. ... »

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy