Archiwum | O nas |
Obejrzyj – zanim weźmiesz
„Nudne filmiki o narkotykach” wcale nudne nie są, obrazowo pokazują, co może stać się z tym, kto z pozoru niewinnie zaczyna zabawę z używkami »
Nowy numer

Niedziela Młodych 2/2012

Bóg mówi, powtarza, nawołuje – „tyś moim”

Ks. Grzegorz Bartko

Słyszysz? Bóg codziennie mówi do ciebie: Jesteś moim ukochanym dzieckiem! Nie lękaj się, bo cię wykupiłem… Należysz do „Klubu Marnotrawnych Synów”? :) ... »

Cudowna interwencja

Marcin

Od taty nie usłyszałem nigdy, że jestem dla niego kimś ważnym, z kogo by się cieszył. ...mojemu życiu towarzyszy dziwne przekonanie bycia niczyją własnością, dodatkowo pozbawioną poczucia jakiejkolwiek godności. W 2000 roku na spotkaniu modlitewnym usłyszałem słowo, którego nie zapomnę: „Tyś jest mój syn umiłowany”. Świadectwo ... »

Pojednanie? Tylko z przyjacielem!

Małgorzata Cichoń

Kiedy się spowiadać? Jak się przygotować? I… co dalej? Wreszcie: po co codzienny rachunek sumienia? ... »

Pierwsza miłość

Urszula i Łukasz

Poznaliśmy się całkiem przypadkiem, nie spodziewając się, że… przetańczymy ze sobą całą noc. Tak zaczęła się nasza znajomość, „pierwsza miłość”, która trwa do chwili obecnej, już w postaci małżeństwa. ... »

Pływasz czy spływasz?

Michał Piekara

Co z twoją miłością? Dbasz o nią czy pozwalasz, żeby się wypaliła? Poddajesz się kaprysom wiatru czy świadomie kształtujesz swój związek? ... »

Po co nam chrzest?

YouCat. Katechizm Kościoła Katolickiego dla Młodych

Czemu Kościół chrzci małe dzieci? Co dokonuje się podczas chrztu? Co to znaczy, że podczas chrztu nadaje się imię? ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy