Archiwum | O nas |
Nasza droga dojrzałości
Studiują, zaliczają sesje, snują plany na przyszłość, spotykają się w duszpasterstwach akademickich, tworzą przyjaźnie – taka jest ich codzienność. A raz w roku jako wspólnota akademicka przybywają na Jasną Górę na swoją pielgrzymkę »
Nowy numer

Niedziela Młodych 3/2012

Jak u Pana Boga za piecem

Ks. Paweł Rytel-Andrianik

Chrześcijanie, muzułmanie, żydzi. Dzieli nas trochę, a łączy… najważniejsze – wiara w jednego Boga! I Jerozolima – miasto święte dla nas wszystkich. Przyjedź tu, nie czekaj! ... »

Jedność – dzięki Bogu

Joanna Rembielak

Jedność z drugim człowiekiem pomimo różnicy charakterów, wyznań, poglądów na życie czy bariery językowej jest możliwa tylko w Bogu. Zawdzięczam ją Jezusowi, który przychodzi do mnie w Komunii św. ... »

Szczebiotanie do miłosnej melodii

Ks. Grzegorz Bartko

Po co mi modlitwa, skoro Pan Bóg i tak wszystko o mnie wie? Dlaczego aż tyle czasu mamy poświęcać na rozmyślanie, skoro zamiast długiego siedzenia można zrobić w końcu coś pożytecznego? ... »

Sprawdź kupon totolotka!

O. Stanisław Jarosz OSPPE

Ty już wiesz, co potrafisz, sprawdź, co potrafi ON. To On zrobił coś, czego nikt nie potrafi. Zwyciężył śmierć, pokonał demona i grzech. Wrócił z cmentarza i żyje. ... »

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy