Archiwum | O nas |
Nie rozejdzie się z dymem
Czy konsumenci e-papierosów mogą być spokojni o swoje zdrowie? Czy faktycznie elektroniczny papieros nie szkodzi zdrowiu jak tradycyjna bibułkowa rurka wypełniona nikotyną? Postanowiłam to sprawdzić »
Nowy numer

Niedziela Młodych 4/2012

Piorun czy kapuśniaczek?

Katarzyna Woynarowska

A jeśli Bóg rzeczywiście istnieje? Czyli rozmowa o tym, jak Bóg odnajduje drogę do sceptyków i niedowiarków oraz gdzie współcześnie można szukać żywego dowodu na istnienie Boga. ... »

Tu twoja świętość

Ks. Jacek Molka

Często można usłyszeć opinie, że przesłanie Pisma Świętego jest w naszych czasach nieaktualne. To nieprawda. Dla wierzącego Biblia jest zawsze fundamentem, na którym buduje on relację ze Stwórcą, mającą prowadzić do świętości. Biblia jest słowem Pana Boga – Jego listem do człowieka ... »

Spotkałam Pawła

Agnieszka

Na ile Hymn o miłości św. Pawła może mieć zastosowanie tu i teraz? Czy da się go chociaż w niewielkim stopniu wcielić w życie? O swojej kłótni z życiem pisze Agnieszka. ... »

Bryk z miłości (3)

Irena i Jerzy Grzybowscy

Kolejna część przedmałżeńskich porad – czyli jak nie przegrać małżeństwa. Tym razem autor podejmuje problem przeżywania obecności Boga w związku młodych ludzi. ... »

Na święto dziennikarzy

Ks. Ireneusz Skubiś

Słowo o tym, co powinno charakteryzować dziennikarza katolickiego i jakie zadania stoją przed mediami. ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy