Archiwum | O nas |
Nie rozejdzie się z dymem
Czy konsumenci e-papierosów mogą być spokojni o swoje zdrowie? Czy faktycznie elektroniczny papieros nie szkodzi zdrowiu jak tradycyjna bibułkowa rurka wypełniona nikotyną? Postanowiłam to sprawdzić »
Nowy numer

Niedziela Młodych 7/2012

Kilka myśli na Dzień Zakochanych

Ks. Piotr Bączek

Walentynki? Dzień „chemicznie” w serce dotkniętych? Facebook-owo i na pokaz zakochanych? Dzień „związków” dwumiesięcznych, dzień zabawy miłością reglamentowaną, która kosztuje tyle co kwiatek i pluszowy gadżet? Dzień durnych telefonów do stacji radiowych i epatowania w słuchawce głosem lepkim jak miód? Że kocham, że moja żabcia, pieseczek, myszka, kotek, kochanie? Na takie rozwiązania nie można się zgodzić. I to nie dlatego, że właśnie jest się księdzem. ... »

Miłosna wyliczanka

Oprac. Hanna Honisz

Kocha, lubi, szanuje… Czyli walentynkowa sonda: Co to jest miłość? ... »

„Czekasz na tę jedną chwilę”

Karolina Mysłek

Wierzysz w Opatrzność? W to, że Bóg drukowanymi literami pokazuje, co i w jakim momencie trzeba zrobić? Że czasami – w naszym rozumieniu – spóźnia się, przychodzi pięć minut za późno? Wierzysz, że potrzebuje twojej wolności, twojej zgody, żeby mógł ci coś pokazać? Może warto chociaż na chwilę puścić swój scenariusz na życie… Może to ten czas, ta chwila… ... »

Bryk z miłości (4)

Irena i Jerzy Grzybowscy

Po co ślub w kościele? Co może dać przyszłym małżonkom? I co zrobić, żeby nie był tylko papierowym kontraktem? ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy