Archiwum | O nas |
Powiedzmy wszystkin o dobrych kapłanach
Łukasz Czechyra, młody wideobloger z Poznania, zamieścił na YouTube i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) film pt. „Tylko powiedz wszystkim”, w którym apeluje, by brać w obronę dobrych księży »
Nowy numer

Niedziela Młodych 11/2012

Sposób na siebie

Ks. Rafał Kowalski

Jak być lepszym, jak poprawić swoje wady, jak nad nimi pracować? …skoro cały czas się potykam, popełniam te same grzechy, wady pozostają te same. Może lepiej odpuścić, dać sobie spokój? ... »

Only one dolar!

Agnieszka Chadzińska

Nie jestem zmęczona. Moim jedynym obciążeniem jest przewieszona przez ramię torebka, a w niej wszystko, co może się przydać: dokumenty, woda, cukierki, chusteczki… Ramiona okryłam szalem. Od słońca, od ludzkich spojrzeń. ... »

Nie tylko dla herosów

Katarzyna Jaskólska

Jeżeli twoją główną motywacją do pójścia na „Gorzkie żale” jest wpis w indeksie do bierzmowania,szanse, że przeżyjesz to nabożeństwo, lecą w dół. Dlaczego? Bo spotkania „wymuszone” najczęściej wypadają niezręcznie. ... »

Love Story: może być pięknie!

Wywiad z Magdą Frączek, liderką zespołu „Love Story”, której pierwsza płyta dotykała tematu czystości, oraz Ryszardem Frączkiem, menagerem grupy, a prywatnie tatą Magdy ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy