Archiwum | O nas |
Powiedzmy wszystkin o dobrych kapłanach
Łukasz Czechyra, młody wideobloger z Poznania, zamieścił na YouTube i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) film pt. „Tylko powiedz wszystkim”, w którym apeluje, by brać w obronę dobrych księży »
Nowy numer

Niedziela Młodych 15/2012

Ukryte życie

Ks. Andrzej Przybylski

Nikt nie widział zmartwychwstania. Pascha Jezusa, czyli Jego przejście ze śmierci do życia było niewidoczne ... »

Młodzi Przyjaciele

Ks. Ireneusz Skubiś

Młodzi Przyjaciele, Zmartwychwstanie Pańskie to wspaniałe święto, które mówi, że Jezus Chrystus zmartwychwstał – zmartwychwstał prawdziwie. ... »

Od czego zacząć? Wielkanoc poza domem

Agnieszka Chadzińska

Chrystus pokonał śmierć! Ta wiadomość co roku ma nas odnawiać, zmieniać, przypomnieć, że nigdy nie jest za późno na nawrócenie. Tak jest u nas. A u innych? Niezwykle łatwo stykamy się dziś z innymi kulturami. Jeśl i sami nie je steśmy podróżnikami, chociaż raz w życiu pielgrzymujemy, bierzemy udział w Światowych Dniach Młodzieży bądź przyjmujemy w swoim środowisku osoby z innych krajów. Jak spędzić z nimi czas, jeśli trafimy na moment Wielk iej Nocy? Jak odnaleźć się w ich rzeczywistości, gdy znajdziemy się na ich terenie? ... »

Bóg stworzył muzykę dla wszystkich

Rozmawiał: Łukasz Sośniak/gospelbox.pl

Ponieważ ostatnio piszą o „Raz Dwa Trzy” w samych superlatywach, jako o jednym z najlepszych zespołów w Polsce, to ja zacznę nasze spotkanie przewrotnie i zapytam, co Wam się ostatnio najbardziej nie udało? ... »

Spacer ze Zmartwychwstałym

Karolina Mysłek

A po nocy przychodzi dzień! Tylko tak trudno w to uwierzyć, kiedy strach, złość targają serce… Zmartwychwstałeś, wyjdę i ja z moich dolin, z grzechów. Tylko bądź cały czas przy mnie. I prowadź, bo zabłądzę. ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy