Archiwum | O nas |
Tego nie da ci Photoshop
Ile razy zastanawiałaś się, czy jesteś wystarczająco piękna? Czy zaakceptują cię rówieśnicy, chłopak, pracodawca? Czy jesteś wystarczająco kompetentna i warta czyjejś uwagi? Te pytania zadaje sobie wiele młodych dziewczyn, a nawet dojrzałych kobiet... »
Nowy numer

Niedziela Młodych 20/2012

Mówią o miłości

Zebrał: Łukasz Sośniak

Miłość to nie egoizm, nie uczucie. Uczymy się jej codziennie przez różne doświadczenia. Potrzeba czasu, żeby stwierdzić, czy to miłość, czy nie miłość. ... »

List do Tomka

Agnieszka Chadzińska

„Ty jesteś już trochę jak kierowca ciężarówki albo dostawca pieczywa” – powiedziała moja mama, kiedy o świcie znowu wstałam, by ruszyć w drogę. Spodobały mi się te określenia, sama bym na to nie wpadła, chociaż rzeczywiście od dawna kilka razy w tygodniu pokonywałam pewną odległość. A mama, gdyby tylko miała możliwość, sama popędziłaby do Ciebie. ... »

Czy trzeba się wpasować?

Katarzyna Jaskólska

Zachowało się trochę jej wizerunków – fotografia w sepii, portrecik. Stanowcze brwi, ładnie zarysowane usta, podbródek zdradzający silny charakter, pełne uroku oczy. ... »

Przetańczyć całą noc

Monika i Rafał

Pewnego sobotniego wieczoru postanowiłem spotkać się z kumplami. Na początku odwiedziliśmy lokal, w którym można spokojnie porozmawiać bez konieczności krzyczenia. ... »

Jeśli naprawdę jesteś

Maria Magdalena Sztuka

Była „panienką z dobrego domu”, której wiele zostało dane – „zamożni rodzice, ładny dom, uroda, zdrowie, talenty, mnóstwo znajomych i wielki apetyt na życie”. ... »

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy