Archiwum | O nas |
Obejrzyj – zanim weźmiesz
„Nudne filmiki o narkotykach” wcale nudne nie są, obrazowo pokazują, co może stać się z tym, kto z pozoru niewinnie zaczyna zabawę z używkami »
Nowy numer

Niedziela Młodych 24/2012

Pójdź za Mną!

Wiola

Pójdź za Mną – najprostsze słowa wzywające na najbardziej trudną drogę, prowadzące do najpiękniejszego spotkania największej Miłości ... »

Zatrzaśnięta ze św. Onufrym

Margita Kotas

Szybkim krokiem wspinałam się na rzymskie Gianicolo – czas naglił, a przed zejściem na Zatybrze czekało mnie odnalezienie kościoła San Pietro in Montorio. ... »

Sport dla wielkoludów

Ks. Ireneusz Skubiś

Przeżywamy zawsze wiele emocji związanych z meczami piłkarskimi, skokami narciarskimi, mityngami lekkoatletycznymi i innymi formami rozgrywek sportowych, a tu mamy EURO 2012. Obserwujemy, jak cieszą się zawodnicy i widzowie, jak coraz bardziej ogarnia nas euforia ... »

Więcej nie trzeba

Agnieszka Chadzińska

Blok, pędzelki, pojemniczek z wodą i farby. Nie chciała telewizora, Internetu. Laptopa włączała rzadko, tylko po to, by poszukać zdjęć, z których mogłaby malować. Tak było w szpitalu. ... »

Jak ubierać się latem?

Lidia Tkaczyńska

Ciepła pora roku stanowi wyzwanie dla wielu z nas. Żar leje się z nieba, a tu trzeba iść do pracy, do szkoły lub załatwić sprawę w urzędzie. Jak się ubrać? Już pisałam o tym problemie w poprzednim odcinku. Tym razem jednak przyjrzymy się dokładniej poszczególnym elementom stroju i znajdziemy praktyczne rozwiązania. ... »

Najnowsze komentarze

Cordemeo:
Kiedy można spodziewać się wyników? ;)

Konkurs Fotograficzny „Niedzieli” - DEKALOG
[]

Patronat

Nasze serwisy