Archiwum | O nas |
Nie rozejdzie się z dymem
Czy konsumenci e-papierosów mogą być spokojni o swoje zdrowie? Czy faktycznie elektroniczny papieros nie szkodzi zdrowiu jak tradycyjna bibułkowa rurka wypełniona nikotyną? Postanowiłam to sprawdzić »
Nowy numer

Niedziela Młodych 25/2012

Jak bumerang

Katarzyna Woynarowska

Jeśli ktoś prosi cię o pomoc, to znaczy, że jesteś jeszcze coś wart. Jeśli nie chcą nic – nawet niewiele, to znak, że powinieneś zastanowić się nad sobą. Niesienie komuś pomocy, czynienie dobra, przebaczanie, akty miłosierdzia wobec obcych i wrogów – takie zachowania świadczą o tym, jacy naprawdę jesteśmy. Bez masek, poprawnych gestów i zachowań na pokaz. Zapytałam dwoje ludzi o zupełnie innej życiowej historii, jak rozumieją pojęcie bycia dobrym w codziennym życiu. ... »

Moje serce płonie

Ks. Grzegorz Bartko

„Masz, duszo, wszystkie skarby mojego serca, bierz z niego, cokolwiek ci potrzeba”
(Pan Jezus do św. Faustyny, Dzienniczek nr 1486) ... »

Coś dobrego dla każdego

Aleksandra Nitkiewicz

Czy zdarzyło się wam znaleźć na rynku produkt, który zaspokoiłby każdego? Albo czy widzieliście ofertę wyjazdu, która spodobałaby się wszystkim członkom rodziny? Myślicie, że to niemożliwe? To znaczy, że nie byliście na światowych spotkaniach rodzin. Tegoroczne, w Mediolanie, przerosło wszelką możliwą reklamę. ... »

Jezus na Euro!

Angelika Sitek

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy