Archiwum | O nas |
Obejrzyj – zanim weźmiesz
„Nudne filmiki o narkotykach” wcale nudne nie są, obrazowo pokazują, co może stać się z tym, kto z pozoru niewinnie zaczyna zabawę z używkami »
Nowy numer

Niedziela Młodych 33/2012

Żywa iskra Miłosierdzia

Edyta Tombarkiewicz

„Nie bójcie się być świętymi” – słowa bł. Jana Pawła II stały się natchnieniem Spotkań Młodych Wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, które odbywają się w każdą drugą sobotę miesiąca w sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. ... »

Zegar szczęścia

Aleksandra Nitkiewicz

Która to była godzina, gdy starsza już Anna uświadomiła sobie, że pod jej sercem pojawiło się od tylu lat wyczekiwane dzieciątko i o której godzinie powiedziała o tym Joachimowi? A maleńka Miriam, o której godzinie przyszła na świat? Pewnie od tych narodzin czas zaczął płynąć inaczej i godziny nabrały głębszego sensu. A ta mała rosła i była taka jak inne, może trochę bardziej zadumana, może oczy miała nieco większe ze zdziwienia, gdy minuta po minucie przybliżała się do momentu swego przeznaczenia. ... »

Film, który zmienił wszystko

Rozmawiała: Jolanta Kobojek

W Środę Popielcową w 2004 r. do kin trafiła niezwykła produkcja – „Pasja” Mela Gibsona. O tym ile siły ma w sobie jedno spojrzenie, opowiada nam Pietro Sarubbi – odtwórca roli Barabasza. ... »

Doświadczyć niedoświadczalnego – moje Lourdes…

Agnieszka M. Domańska

Niekiedy trzeba przewędrować tysiące kilometrów, by dostrzec, że najcenniejszy skarb – Boża Miłość – jest tak blisko nas. Jezus w przedziwny sposób otwiera ludzkie oczy na Prawdę, niejednokrotnie posługując się Maryją... „Bo myśli moje nie są myślami waszymi, ani wasze drogi moimi drogami” (Iz 55, 8). ... »

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy