Archiwum | O nas |
Tego nie da ci Photoshop
Ile razy zastanawiałaś się, czy jesteś wystarczająco piękna? Czy zaakceptują cię rówieśnicy, chłopak, pracodawca? Czy jesteś wystarczająco kompetentna i warta czyjejś uwagi? Te pytania zadaje sobie wiele młodych dziewczyn, a nawet dojrzałych kobiet... »
Nowy numer

Niedziela Młodych 34/2012

Nie możesz nie mówić

Wojciech Biś

Nigdy wcześniej nie widziałem tak wyraźnie, że Bóg działa, jak na tegorocznym Przystanku Jezus na polach Woodstocku. Słowa „Jezus żyje!” od tej pory przestały być dla mnie pustym sloganem. ... »

Almaz znaczy skarb

Łukasz Sośniak

Mogła mieć dziesięć lat. Nie więcej. Duże czarne oczy, oblepione przez muchy, spoglądały spod długich rzęs. Na sobie miała niemożliwie znoszoną białą sukienkę bez ramion. ... »

Afryka jak siostra

Aleksandra Nitkiewicz

Głód i sytość, bieda i bogactwo, słabość i siła, potrzeba i miłosierdzie, dar i zadanie – Afryka i Europa. Jak ogień i woda, które, choć istnieją osobno, to jedynie w parze mogą dać bezpieczeństwo i komfort. ... »

O przywiązaniu (2)

Ks. Rafał Kowalski

Po co się przywiązujemy? To znaczy: dlaczego szukamy bliskości, czemu tęsknimy, a kiedy przychodzą trudności, próbujemy je przetrwać i ratować to, co nas łączy? ... »

Róża z Limy

Jarosław Kania

Przemierzając zachodnie wybrzeże Ameryki Południowej nie sposób pominąć Limy. Stolica Peru leży na trasie, którą przemierzają podróżnicy zataczający pętlę wokół kontynentu, a dzięki dobrym połączeniom lotniczym często jest portem początkowym lub końcowym podróży. ... »

Najnowsze komentarze

DialogSercaMiłości:
Lenistwo i zaniedbanie to nasze ciągłe problemy, wraz z nadmiernym interesowaniem się wiadomościami ze świata, a szczególnie sensacjami. Nie zaniedbujmy naszych bliskich i otaczającej - bezpośrednio -rzeczywistości. Dbajmy o swoją pracę, powierzone zadania, ludzi, którą mamy wykonywać najlepiej, a nie interesujmy się pracą innych.

Sposób na czyściec
[Z s. Marie-Blandine Direz rozmawia Joanna Szubstarska]

Patronat

Nasze serwisy