Archiwum | O nas |
Powiedzmy wszystkin o dobrych kapłanach
Łukasz Czechyra, młody wideobloger z Poznania, zamieścił na YouTube i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) film pt. „Tylko powiedz wszystkim”, w którym apeluje, by brać w obronę dobrych księży »
Nowy numer

Niedziela Młodych 40/2012

Serce wojownika

Michał Piekara

Jak w dzisiejszym świecie być prawdziwym mężczyzną? Co to w ogóle znaczy? Jak być walecznym, ale nie gwałtownym? Wrażliwym, ale nie mazgajem? Odpowiedzialnym, ale nie wyrachowanym? Pracowitym, ale nie przepracowanym i nieobecnym? Te pytania stają przed każdym mężczyzną. Jeśli znajdziesz na nie odpowiedź, będziesz mógł świadomie wędrować przez swoje życie i kreować je tak, jak tego pragniesz. ... »

Po bratersku

Uczęszczam do szkoły czysto męskiej i razem z przyjaciółmi czasami nabijamy się ze zniewieściałych chłopaków. Czy to coś złego? ... »

Wspólnie budujmy

Ks. Robert Grohs

W życiu każdego z nas powinno być miejsce i czas na pielęgnowanie warsztatu ewangelizacyjnego. Jeśli odłożymy zadanie ewangelizowania na czas, kiedy już zdobędziemy zawód, założymy rodzinę, wybudujemy dom, wychowamy dzieci, to zafundujemy ludziom, do których jesteśmy posłani, kolejne lata życia w niewoli. A oni potrzebują wyzwolenia, przede wszystkim od grzechu i Złego. ... »

Pamięć i zapominanie

Ks. Rafał Kowalski

Pocztówki znad krawędzi

Margita Kotas

Przeglądając dziennik bałkańskiej podróży, pod datą 4 czerwca odnajduję lakoniczną notkę: Pocztówki znad krawędzi, która natychmiast ożywia obrazy… ... »

Najnowsze komentarze

Klaudia:
Dziękuję bracie Łukaszu! Drzwi do mojego serca są jeszcze zamknięte, ale dzięki twoim słowom zerwałam zamki i z dnia na dzień coraz mniej boję się być sobą.

Obudź się! Możesz więcej!
[Z o. Łukaszem Buksą OFM rozmawia Agnieszka Konik-Korn]

Patronat

Nasze serwisy